شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۵:۴۱
ایران «حادثه انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کلمبیا» را محکوم کرد با اعلام قاسمی؛

ایران «حادثه انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کلمبیا» را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تلخ انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در برابر دانشکده پلیس کلمبیا را محکوم و با خانواده قربانیان، ابراز همدردی کرد.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۳:۵۱
هشدار رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران به اروپا در دیدار هیئتی از موسسه ایتالیایی امور بین‌الملل مطرح شد

هشدار رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران به اروپا

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاخیر‌های مکرر اتحادیه اروپا را برای عملیاتی کردن سازوکار مالی ویژه تعامل با ایران، به بهانه ناتوانی از اعمال نفوذ بر شرکت‌های اروپایی را غیرقابل پذیرش دانست و گفت: اگر دولت‌های اروپایی می‌دانستند که بر شرکت‌های خود نفوذی ندارند، چرا با ایران وارد مذاکره شدند؟
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۳:۲۴
نمی‌توان قضاوت پیشینی درباره استانی‌شدن انتخابات مجلس داشت کدخدایی:

نمی‌توان قضاوت پیشینی درباره استانی‌شدن انتخابات مجلس داشت

سخنگوی شورای نگهبان گفت: نسبت به مصوبات مجلس، از جمله اصلاح قانون انتخابات و استانی‌شدن نمی‌توان قضاوت پیشینی داشت.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۵۱
سرلشکر صفوی و سرلشکر جعفری درگذشت سردار «احمد فضائلی» را تسلیت گفتند با صدور پیام‌هایی جداگانه؛

سرلشکر صفوی و سرلشکر جعفری درگذشت سردار «احمد فضائلی» را تسلیت گفتند

در پی درگذشت فرمانده اسبق دانشگاه امام حسین (ع)، سرلشکر «سید یحیی صفوی» و سرلشکر «محمدعلی جعفری» به صورت جداگانه پیام‌های تسلیتی صادر کردند.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۴۱
۴ خواسته فرمانده نیروی زمینی ارتش از کارکنان این نیرو در جریان بازدید از تیپ ۲۸۸ خاش مطرح شد

۴ خواسته فرمانده نیروی زمینی ارتش از کارکنان این نیرو

فرمانده نیروی زمینی ارتش در سفر به شهرستان خاش از تیپ ۲۸۸ بازدید کرد.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۳۱
سایت رادار بومی«بیرک» افتتاح شد با حضور امیر صباحی‌فرد؛

سایت رادار بومی«بیرک» افتتاح شد

سایت رادار بومی«بیرک» با حضور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی‌خاتم‌الانبیاء(ص) افتتاح شد.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۲۶
استفاده منطقه‌ای از ظرفیت کمیسیون تلفیق بودجه خلاف قانون است پورابراهیمی در گفت‌وگو با میزان:

استفاده منطقه‌ای از ظرفیت کمیسیون تلفیق بودجه خلاف قانون است

رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مواردی باشد که مثلا نماینده‌ای به کمیسیون تلفیق بودجه رفته است تا از ظرفیت کمیسیون تلفیق برای منطقه خود استفاده کند، قطعا خلاف قانون آیین‌نامه داخلی مجلس خواهد بود.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۲۲
کشور‌های پادشاهی منطقه وجود دموکراسی در عراق را  تهدیدی برای خود می‌دانند قنادباشی در گفت‌وگو با میزان:

کشور‌های پادشاهی منطقه وجود دموکراسی در عراق را تهدیدی برای خود می‌دانند

سفیر پیشین ایران در لیبی گفت: برخی کشور‌های پادشاهی منطقه که هیچ‌گاه رنگ دموکراسی را ندیده‌اند و انتخابات برگزار نکرده‌اند، وجود دموکراسی در عراق را برای خود، تهدید می‌دانند.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۱۸
قادر به ساخت تمامی قطعات تجهیزات نظامی مورد نیاز در داخل کشور هستیم/ توانسته‌ایم با «اورهال صحیح» و «نهضت قطعه‌سازی» از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنیم سردار صفاری در گفت‌وگو با میزان:

قادر به ساخت تمامی قطعات تجهیزات نظامی مورد نیاز در داخل کشور هستیم/ توانسته‌ایم با «اورهال صحیح» و «نهضت قطعه‌سازی» از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنیم

معاون نظارت و ارزیابی قرارگاه سربازی خاتم الانبیاء (ص) گفت: نهضت قطعه‌سازی نیرو‌های مسلح با کمک‌هایی که از بخش خصوصی داخل کشور دریافت می‌کند، امروز به جایی رسیده که قادر به ساخت تمامی قطعات تجهیزات نظامی مورد نیاز کشور است.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۱۶
قرار نگرفتن ماهواره «پیام» در فضا را نمی‌توان یک شکست قلمداد کرد حقیقت‌پور در گفت‌وگو با میزان:

قرار نگرفتن ماهواره «پیام» در فضا را نمی‌توان یک شکست قلمداد کرد

مشاور رئیس مجلس با اشاره به در مدار قرار نگرفتن ماهواره «پیام» در فضا که هفته گذشته توسط ماهواره‌بر «سیمرغ» پرتاب شد، اظهار کرد: این اتفاق را نمی‌توان یک شکست قلمداد کرد و باید نام آن «عدم توفیق» گذاشت.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۱۴
برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان تنها یک اقدام تبلیغاتی و خصمانه از سوی آمریکاست/ اقدام لهستان نوعی نمک نشناسی و بی‌موالاتی در مواجهه با ایران است گواهی در گفت‌وگو با میزان:

برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان تنها یک اقدام تبلیغاتی و خصمانه از سوی آمریکاست/ اقدام لهستان نوعی نمک نشناسی و بی‌موالاتی در مواجهه با ایران است

سفیر پیشین ایران در ژاپن و سوئد گفت: برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان تنها یک اقدام تبلیغاتی و خصمانه از سوی آمریکاست. اجلاس ضد ایرانی لهستان در راستای همان موتور تبلیغاتی است که پومپئو و جان بولتون علیه ایران روشن کرده‌اند.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۲:۱۳
سردار «احمد فضائلی» درگذشت در ۶۴ سالگی؛

سردار «احمد فضائلی» درگذشت

فرمانده اسبق دانشگاه امام حسین (ع) در ۶۴ سالگی بر اثر ایست قلبی، دار فانی را وداع گفت.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۱۱:۳۹
تحقیق و تفحص از «قرارداد‌های خرید هواپیما» کلید خورد/ اجاره بها‌های فعلی کاملاً غیرطبیعی است/ بهره‌بردای از ۴۰ پروژه بزرگ آب‌رسانی در چهلمین سال پیروزی انقلاب/۲ میلیون خانه خالی داریم و ۱۰ میلیون نفر مسکن ندارند/ دولت مجری خوبی در حوزه مسکن نیست/ فرجام مسکن مهر/ نظارت مجلس کافی نیست رئیس کمیسیون عمران در گفت‌وگوی تفصیلی با میزان مطرح کرد:

تحقیق و تفحص از «قرارداد‌های خرید هواپیما» کلید خورد/ اجاره بها‌های فعلی کاملاً غیرطبیعی است/ بهره‌بردای از ۴۰ پروژه بزرگ آب‌رسانی در چهلمین سال پیروزی انقلاب/۲ میلیون خانه خالی داریم و ۱۰ میلیون نفر مسکن ندارند/ دولت مجری خوبی در حوزه مسکن نیست/ فرجام مسکن مهر/ نظارت مجلس کافی نیست

صراحتاً می‌گوید دولت‌های اخیر در توزیع ثروت در جامعه بد عمل کردند. از رفتار برخی از سیاسیون انتقاد می‌کند و یک پهلو می‌گوید نمی‌شود هم مدیر باشیم و هم اپوزیسیون! برخی بزدل‌اند. این نواری است از اظهارات محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس دهم.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۰۹:۴۴
چرا هواپیمای ۷۰۷ ارتش گوشت وارد می‌کرد؟ امیر سیاری تشریح کرد

چرا هواپیمای ۷۰۷ ارتش گوشت وارد می‌کرد؟

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: سازمان‌های دولتی از ما درخواست کردند جهت تنظیم بازار گوشت به آن‌ها کمک کرده و وسیله جابجایی اقلام گوشتی را از قرقیزستان به کشور فراهم کنیم
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۰۹:۳۹
هر کشور به آمریکا اعتماد کرد از بین رفت/ بعید می‌دانم کره‌شمالی زیر بار حرف زور آمریکا برود امیر نامی در گفت‌وگو با میزان:

هر کشور به آمریکا اعتماد کرد از بین رفت/ بعید می‌دانم کره‌شمالی زیر بار حرف زور آمریکا برود

وابسته نظامی پیشین جمهوری اسلامی ایران در کره شمالی گفت: با شناختی که از مردم و مقامات کره شمالی دارم، بعید می‌دانم مقامات کره شمالی فریب آمریکا را بخورند و زیر بار حرف زور آمریکا بروند.
شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۹ - ۰۹:۲۱
سگ هار منطقه در «بلندی‌های جولان» چه می‌کند؟ میزان همزمان با روز غزه گزارش می‌دهد

سگ هار منطقه در «بلندی‌های جولان» چه می‌کند؟

طبق توافقات سال ۱۹۹۳، جولان جزو سوریه شناخته شد و قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل نیز بر پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی در این منطقه تاکید کرده است؛ لذا برنامه رژیم صهیونیستی برای رسمیت دادن به اشغالگری خود حرکتی در جهت عکس نظر اکثریت جامعه جهانی به شمار می‌رود.