سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۲:۳۲
ما نمی‌توانیم اسم خود را پاسدار انقلاب اسلامی بگذاریم و در عین حال نسبت به محرومیت‌ها بی‌تفاوت باشیم سردار پورجمشیدیان:

ما نمی‌توانیم اسم خود را پاسدار انقلاب اسلامی بگذاریم و در عین حال نسبت به محرومیت‌ها بی‌تفاوت باشیم

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه، گفت: ماموریت اصلی این نیرو در مناطق مرزی، موضوع اشتغال و محرومیت زدایی نیست بلکه «ایجاد امنیت» در این مناطق است، اما ما معتقدیم که امنیت را بدون اشتغال‌زایی و رفع محرومیت نمی‌توان ایجاد کرد.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۲:۱۶
نیروی هوایی ارتش برای جبران گرانی‌ گوشت اقدام به واردات و تامین آن از کشور‌های منطقه کرد کریمی‌قدوسی:

نیروی هوایی ارتش برای جبران گرانی‌ گوشت اقدام به واردات و تامین آن از کشور‌های منطقه کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پرسنل نیروی هوایی ارتش که برای جبران گرانی‌های سرسام آور قیمت گوشت اقدام به واردات و تامین آن از کشور‌های منطقه کردند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۵۱
کسانی که می‌گفتند «اروپا، ایران را به آمریکا ترجیح می‌دهد» سواد سیاسی و دیپلماتیک‌ خودشان را مرور کنند/ منافع اروپا در همکاری با آمریکا خلاصه می‌شود کوشکی در گفت‌وگو با میزان:

کسانی که می‌گفتند «اروپا، ایران را به آمریکا ترجیح می‌دهد» سواد سیاسی و دیپلماتیک‌ خودشان را مرور کنند/ منافع اروپا در همکاری با آمریکا خلاصه می‌شود

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کسانی که به این دل بسته بودند اروپا، بین ایران و آمریکا، کشور ما را انتخاب می‌کند، باید سواد سیاسی و دیپلماتیک خودشان را قدری مرور کنند. شاید از بچه‌های مدرسه‌ای هم می‌پرسیدیم حتما پاسخ‌شان این بود که اروپایی‌ها دلیلی ندارند آمریکا راکنار بگذارند و ایران را انتخاب کنند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۴۶
لایحه «تقسیمات کشوری» راهی دولت شد/ ارائه بیش از ۲۰۰ پیشنهاد سامانی:

لایحه «تقسیمات کشوری» راهی دولت شد/ ارائه بیش از ۲۰۰ پیشنهاد

سخنگوی وزارت کشور از تقدیم لایحه تقسیمات کشوری به دولت خبر داد و گفت: ۲۰ پیشنهاد برای تاسیس شهر، بخش و شهرستان جدید به هیئت دولت ارائه شده است.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۳۵
شیوه‌نامه «پرداخت حق‌الزحمه اساتید دوره‌های آموزشی شهرداری‌ها» تهیه می‌شود جمالی‌نژاد:

شیوه‌نامه «پرداخت حق‌الزحمه اساتید دوره‌های آموزشی شهرداری‌ها» تهیه می‌شود

معاون وزیر کشور گفت: مقرر شد شیوه‌نامه پرداخت حق‌الزحمه اساتید دوره‌های آموزشی شهرداری‌ها توسط مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی تهیه و برای اجرا به استان‌ها ابلاغ شود تا در این موضوع شاهد وحدت رویه در تمام کشور باشیم.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۲۹
فرمانده نیروی زمینی سپاه: به اقدامات محرومیت‌زدایی خود ادامه می‌دهیم در حاشیه افتتاح ۵ هزار و ۴۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی؛

فرمانده نیروی زمینی سپاه: به اقدامات محرومیت‌زدایی خود ادامه می‌دهیم

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: ما به اقدامات محرومیت‌زدایی خود ادامه می‌دهیم تا مردم مناطق محروم رنج بیشتری تحمل نکنند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۱۱
فرمانده نیروی هوایی ارتش از تنها بازمانده حادثه هواپیمای ۷۰۷ عیادت کرد با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش؛

فرمانده نیروی هوایی ارتش از تنها بازمانده حادثه هواپیمای ۷۰۷ عیادت کرد

امیر سرتیپ نصیرزاده با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش از سرهنگ فرشاد مهدوی قلعه که در حادثه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ مجروح شده و در بیمارستان بستری است، عیادت کرد
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۱:۰۹
بهره‌برداری از ۱۴ هزار پروژه بنیاد برکت/ انعقاد قرارداد ساخت ۹ هزار کلاس درس از بنیاد برکت در پنجمین همایش مدیریت جهادی تجلیل شد

بهره‌برداری از ۱۴ هزار پروژه بنیاد برکت/ انعقاد قرارداد ساخت ۹ هزار کلاس درس

بنیاد برکت هم‌چنین برای اجرای بیش از ۳۴ هزار پروژه‌ی عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار و پانصد میلیارد ریال، برنامه‌ریزی کرده، که تاکنون ۱۴ هزار پروژه به بهره‌برداری رسیده است.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۰:۵۴
ظریف وارد اربیل عراق شد/ قدردانی بارزانی از حمایت ایران در زمان تهاجم تروریست‌های داعش با استقبال نخست وزیر اقلیم کردستان عراق؛

ظریف وارد اربیل عراق شد/ قدردانی بارزانی از حمایت ایران در زمان تهاجم تروریست‌های داعش

وزیر امورخارجه کشورمان در راس هیئتی سیاسی و اقتصادی وارد پایتخت اقلیم کردستان عراق شد.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۰:۴۶
معیار دوگانه در قبال تروریسم/ گروهک تروریستی منافقین ضمن ترور ۱۷ هزار شهروند بیگناه ایرانی در برخی کشور‌های غربی آزادانه حضور و فعالیت دارند غریب‌آبادی:

معیار دوگانه در قبال تروریسم/ گروهک تروریستی منافقین ضمن ترور ۱۷ هزار شهروند بیگناه ایرانی در برخی کشور‌های غربی آزادانه حضور و فعالیت دارند

سفیر ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: گروهک تروریستی منافقین ۱۷ هزار شهروند بی‌گناه ایرانی را ترور کرده است. گروهک‌های مذکور هنوز در برخی کشورهای غربی آزادانه حضور و فعالیت دارند که این موضوع نشان‌دهنده اتخاذ معیار دوگانه در قبال مسئله تروریسم است.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۰:۴۲
۵ هزار و ۴۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی کشور افتتاح شد با ابلاغ سردار جعفری؛

۵ هزار و ۴۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی کشور افتتاح شد

صبح امروز ۵ هزار و ۴۰۰ پروژه عمرانی محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی کشور، با ابلاغ سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۱۰:۳۴
آغاز اجرای ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در دهه فجر/ قریب به ۲۰ هزار «بسیجی حقوق‌بگیر» در مناطق مرزی به نیروی زمینی کمک می‌کنند سرلشکر جعفری:

آغاز اجرای ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در دهه فجر/ قریب به ۲۰ هزار «بسیجی حقوق‌بگیر» در مناطق مرزی به نیروی زمینی کمک می‌کنند

فرمانده کل سپاه گفت: در دهه فجر چهلمین سال انقلاب اسلامی، کار آغاز اجرای ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه آغاز می‌شود و امیدواریم این پروژه‌ها ظرف ۴ تا ۶ ماه به سرانجام نهایی برسند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۰۹:۵۴
مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه آغاز شد با حضور‌ سرلشکر جعفری:

مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه آغاز شد

مراسم افتتاح ۵ هزار و ۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم سراسر کشور از دقایقی پیش در مجتمع فرهنگی فتح‌المبین نزسا آغاز شد.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۰۷:۳۰
مافیای منافقین در آلبانی؛ از عملیات تروریستی مجازی تا دلار‌های سعودی میزان گزارش می‌دهد

مافیای منافقین در آلبانی؛ از عملیات تروریستی مجازی تا دلار‌های سعودی

عناصر گروهک تروریستی منافقین در میانه‌های تابستان سال ۹۵ با حمایت مستقیم آمریکا و اتحادیه اروپا از کمپ لیبرتی در عراق، روانه کمپی در آلبانی شدند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۰۶:۰۰
پول مال یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است/ پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود، سازمان آدمکش منافقین بازخوانی/

پول مال یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است/ پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود، سازمان آدمکش منافقین

پول مال یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است. خب این کارها خرج دارد؛ باید پول بدهند؛ آمریکایی‌ها که حاضر نیستند پول خرج کنند وقتی اینها هستند؛ پول را اینها دادند. این دو ضلع. ضلع سوّم پادویی‌اش است؛ پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود، سازمان آدمکش منافقین؛ پادو، آنها بودند.
سه‌شنبه ۱۳۹۷ دی ۲۵ - ۰۴:۰۰
برخی کارخانه‌های لبنیاتی قیمت‌ها را بیش از آنچه تورم نامیده می‌شود بالا برده‌اند سروش در گفت‌وگو با میزان:

برخی کارخانه‌های لبنیاتی قیمت‌ها را بیش از آنچه تورم نامیده می‌شود بالا برده‌اند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه دلالی در صنعت لبنیات کم است، گفت: با تحقیقاتی که ما داشتیم به این نتیجه رسیدیم که برخی کارخانه‌های لبنیاتی کشور، قیمت‌ها را بیش از آنچه تورم نامیده می‌شود بالا برده‌اند و این بی‌انصافی است.